Sisseastujale

Neonilla Обучение omab Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud koolitusluba nr 6569HTM kutseõppeks järgmistele erialadele „Massaaži koolitus“, „Lapsehoidja koolitus“ ja „Hooldustöötaja koolitus“.
Meie koolis saab sügavad teadmised ja oskused õppides nendel erialadel massööriks, hooldajaks või lapsehoidjaks. Neonilla Обучениеi tugevuseks peame seda, et eespool mainitud erialasid saab ka omavahel ühitada (nt. massöör/hooldaja, massöör/lapsehoidja jne.). Tööturul on selliste erialadega kooli lõpetajad enamoodatud ja eelistatud, sest kes ei sooviks endale nt. lapsehoidjat, kes oskab lapsele lisaks ka pofessionaalselt massaaži teha. Kõiki meie koolis saadud teadmisi saab edukalt kasutada ka oma pere ja enda tervise säilitamiseks.
Õpetajad on meil suurte kogemustega oma ala spetsialistid, kes tagavad professionaalsed teadmised üleslooetletud erialadel.
„Massööri koolitus“, „Lapsehoidja koolitus“, „Hooldaja koolituse“ õppekavad on välja töötatud vastavate erialade kvalifikatsiooni nõuetele ja Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt kinnitatud.
Õppekeskond on meil meeldiv, kaasajastatud õppemetoodika, koolil on kõik vajalikud õppematerjalid professionaalse ettevalmistuse saamiseks.
Kooli vilistlased on edukad spetsialistid, kes rakendavad oma tedmisi ja oskusi tervema inimese huvides nii meil kui ka mujal.
Oled oodatud meie kooli!